Támogassa az EGYETEMI KÖNYVTÁRÉRT ALAPÍTVÁNYT személyi jövedelemadója 1%-ának felajánlásával!

Az Egyetemi Könyvtár közkincs. Legyen társunk megóvásában és fejlesztésében!

A 2005-ben létrejött Egyetemi Könyvtárért Alapítvány alapító okiratában megfogalmazott célja „az ELTE Egyetemi Könyvtár rendeltetésével összhangban a könyvtár szellemiségének fejlesztése, technikai színvonalának korszerűsítése, állományának védelme és gondozása, szolgáltatásainak bővítése, minőségi emelése közönség- és partnerkapcsolatainak ápolása, továbbfejlesztése, értékeinek megismertetése mindazoknak a támogatóknak a felkutatása révén is, akik egyetértenek a cél fontosságával és saját eszközeikkel hajlandók segíteni azok teljesülését.”

Ismerkedjen meg az Alapítvány tevékenységével http://konyvtar.elte.hu/hu/alapitvany

Ebben az évben ismét lehetősége van arra, hogy befizetett adójának 1%-áról Alapítványunk javára rendelkezzen.

Kitöltött nyomtatvány, kitöltési útmutató és részletes tájékoztató

Azon magánszemélyek, akik bevallásadási kötelezettségüknek munkáltatói adómegállapítás útján tesznek eleget, legkésőbb május 10-én adhatják át a rendelkező nyilatkozatot tartalmazó borítékot munkáltatójuknak.

Az alapítvány számlájára a személyi jövedelemadó 1%-ának felajánlásából az elmúlt időszakban jóváírt összegek:

2011-ben 62.000 Ft

2012-ben 102.000 Ft

Támogatása sokat jelent a több mint 450 éves intézmény működésének fenntartásában!

Az Egyetemi Könyvtárét Alapítvány Kuratóriuma ezúton is köszönetet mond mindenkinek, aki személyi jövedelemadója 1 %-át az alapítvány javára ajánlotta fel!