KÖNYVÓRA - bibliofil szaktanácsadás olvasók számára

Ha többet akar tudni saját otthoni könyvgyűjteménye egyes ritka, különleges darabjairól - hozza be azokat az Egyetemi Könyvtárba!

Az ELTE Egyetemi Könyvtár Magyarországon egyedülálló ingyenes könyvtári szolgáltatásként ez év elejétől a könyvbarátoknak, könyvgyűjtőknek bibliofil szaktanácsadást nyújt saját könyveikről. A Könyvóra keretében a tudományterület nemzetközileg elismert szaktekintélye segít a könyvek szerelmeseinek mélyebben megismerni az otthoni könyvgyűjtemények kincseit, a könyvekben rejtőző értékeket.

A Könyvóra szolgáltatás január 9-től szerdánként 15:00-16:00 között érvényes könyvtári tagság birtokában bárki számára elérhető, előzetes regisztrációt követően (e-mailen, telefonon: (06 1) 411 6500/3431, vagy személyesen a Közönségszolgálaton).