Az Egyetemi Könyvtár és az ELTE BTK Könyvtár- és Információtudományi Intézet munkatársainak előadása

2015. július 16-18. között Szolnokon zajlott a Magyar Könyvtárosok Egyesületének 47. Vándorgyűlése  „A minőség dinamikája: a fejlődő könyvtár” címmel.

Az eseményen Kálóczi Katalin főigazgató és Székelyné Török Tünde osztályvezető  az Egyetemi Könyvtár képviseletében, Boda Gáborné Dr. Köntös Nelli egyetemi tanársegéd pedig az ELTE BTK Könyvtár- és Információtudományi Intézet képviseletében tartottak közös előadást Szabványos bibliográfiai rekordok a minőségi szolgáltatás érdekében – közös katalógusépítés tapasztalatai az ELTE könyvtáraiban címmel.

Az előadás szerkesztett változata a későbbiek szerint olvasható lesz a könyvtár szaksajtóban.

Az előadás prezentációja megtekinthető az ELTE Digitális Intézményi Tudástárban.